Košarkaši Bora poraženi od Surdulice

Protekle nedelje je pred solidno popunjenom halom JU Sportski centar „Bor“, muški košarkaški tim Bora poražen od ekipe „Radnik“ iz Surdulice rezultatom 54:67 (18:14, 10:21, 14:21, 12:11) u 17. kolu Prve muške regionalne lige “Istok”.

KK "Bor RTB"

Ilustracija

U samoj prvoj četvrtini Borani su se pokazali boljima od gostiju. Boljom igrom i dominacijom na terenu, Borani su protiv Surdulice poveli sa 4 poena razlike (18 :14).

Međutim, koban pad u igri u drugoj i trećoj četvrtini i loša odbrana domaćih doprineli su popriličnom vođstvu gostiju.

Najefikasniji igrač domaće ekipe bio je Rosić sa 25 postignutih poena, dok je kod gostiju najviše, 22 poena, postigao Stanković.

KK “Bor”: Martinesić, Jovanovski, Prodanović, Nikolić, Perišić, Petrović, Cekić, Stanković, Rosić, Đorđević, Rašić, Ilić

KK “Radnik”: Cvetković, Kovačević, Pavlović, Stojkov, Jovanović, Stanković, Marković, Nikolić, Trajković, Janjić